ORT*OFIX

Vietnes izvēlne
Ieejas forma

Sadaļas kategorijas
Mani raksti [3]
Mūsu banneris
Mēs būsim pagodināti, ja paņemsi musu banneri savai lapai.

Interesantas lietas



Mūsu apmaklētājs

Laipni lūdzam, Viesis


Galvenie » Raksti » Mani raksti

Kandžas receptes



Īsa VIDEO pamācība, kā lietot aparātu MIHALIČS.



Cukura degvins.


  • 10kg cukura, 10l udens, 200gr rauga.

22°C siltā udeni izkausē cukuru, pievieno raugu un noliek siltā vietā. Pēc 7-10 dienām brāga gatava.

  • 3kg cukura, 15l udens, 100gr raugs.

Siltā udeni izkausē cukuru, pievieno raugu un noliek siltā vietā lai rugst. Lai degvins butu aromātisks, pievieno upeņu, ķiršu zariņus vai kaltētas dilles. Rugšanas ilgums apmēram nedēļa. Iegust 3l degvina. Ja proporcijas dubulto, degvina daudzums dubultojas.

Medus devins.

  • 1l medus, 1l cukura, 9l udens, 100gr raugs.

Siltā udeni izšķidina cukura sirupu pēc tam medu, pievieno raugu un noliek lai rugst. Rugst vienu nedēļu. Iegust 2,3l degvinu ar patikamu garšu un aromātu.

  • 3kg medus, 3l cukura sirupa, 27l udens, 300gr rauga.

Visu rupigi samaisa pievieno raugu un liek raudzēt. Pēc nedēļas vajadzētu but gatavs. sanāk 7l degvina..

  • 3kg medus, 2l cukura sirupa, 25l udens, 300gr raugs.

Medu un sirupu izšidina 25l udens, kura temperatura ir 22°-25°C pievieno raugu un raudzē 7-8 dienas. Pec radzēšanas iegust 7l aromātisku degvinu.

Karameļu degvins.

  • 5kg karameļu ar pildijumu, 20l silta udens, 150gr raugs.

Sastāvdaļas samaisa un noliek raudzēties. Viena nedēļa. Iegust 5l stipru dzērienu ar karameļu garšu.

Kartupeļu cietes degvins.

  • 10kg kartupeļu cietes, 20l udens, 1kg cukurs, 500gr raugs.

Cieti iejauc udeni un savāra ķiselim ldzgu masu. Atdzesē lidz +20°-22°C grādiem pievieno cukuru un raugu. Raudzē 3-5 dienas. Iegust 11l degvinu.

Kartupeļu degvins.

  • Nomazgāt un sarīvēt 20 kg kartupeļus. Pārliet masu ar 15 l vārītu līdz 60°С atdzesētu ūdeni, kārtīgi samaisīt. Pievienot 1 kg miltus un nedaudz sasmalcinātus kviešu salmus. Vēlreiz kārtīgi samaisīt. Kad maisījums paliek gaišs, ūdeni noliet, bet biezumus vēlreiz pārliet ar 15 l vārītu līdz 50°С atdzesētu ūdeni. Kārtīgi samaisīt un noturēt nelielu laiku. Ūdeni atkal noliet un sajaukt ar nolieto ūdeni no iepriekšējās reizes. Nolietajiem ūdeņiem piejaukt raugu pēc sekojoša aprēķina 100 gr rauga uz 5 l šķidruma. Raudzēt 10 - 15 dienas. Pēc tam destilēt kā parasti.


  • 25kg kartupeļi, 10kg diedzētu graudu miltu, 750gr rauga.

Tirus nomazgātus kartupeļus nomazgā un sarvē. Nelielā daudzumā verdošā udeni iejauc graudu miltus un rupigi izmaisa. šim šķidrumam pievieno kartupeļus un izmaisa. Šo visu atdzesē lidz istabas temperaturai un pievieno raugu.

Risu degvins.

  • 3kg risus, 10l udens, 3 glāzes malta iesala, 200gr rauga.

  Risus novāra un atdzesē lidz istabas temperaturai. Pievieno iesalu un rpigi izmaisaun visu šoatstaj uz 10-12 stundām. Izmaisa atkal un pievieno raugu. Rugst 5-6 dienas. Brāgu filtrē un destilē. Iegust 4l degvina.

Ābolu degvins.

  • Mehāniski izspiež ābolu sulu. Atlikušie biezumi un mizas jpārlej ar karstu ūdeni, nedaudz patur, līdz massa atdziest (vēlams paturēt kādu pusi dienas). Nospiež škidrumu kuru piejauc esošajai ābolu sulai, proporcijā 5 daļas sula, viena daļa nolietais ūdens no biezumiem. Pievieno cukuru 20 litru tilpumam. Cukurs nepieciešams vismaz 1,5 - 2 kg. Pretējā gadījumā masa var saskābt vai arī kandžas iznākums būs minimāls. Pievieno raugu. Raudzē bez pārmaisīšnas 3 nedēlas. Kandžu pārdzen divas reizes pie temperatūras režīma kontroles (nevārīt strauji, 82 - 85 grādi). Sākuma produktu apmēram 10% noliet, jo tur būs acetonvielas un aldehīdi. Pie pirmās pārtvaicēšanas procesu beigt pie 40% stipruma. Otro reizi pārtvaicējot pārtrauc pie 50%. Produkts gatavs lietošanai.


  • 20l ābolu sulas, 1,8kg cukura, 120gr rauga.  Sulai pievieno cukuru un raugu. Nedēļu raudzē siltā vietā un filtrē un destilē.

Bumbieru kandža.

  • Bumbieri saldi pat ļoti.

Elementāri - saber tos baļļā vai spainī un ar stampu saspaidi putrā (ja tie gatavi, mīksti) Tad pielej ūdeni, sapildi kādā raudzēšanas traukā kas noslēdzams ar hermētisku vāku un sifontrubiņu, un novieto siltākajā vietā (piemēram siltumnīcā vai pie lieliem mūriem, akmeņiem, kas naktīs labi sildīs) un gaidi kad beigs izdalīties rūgšanas procesā izdalošā gāze. Lai pasteidzinātu rūgšanas procesu ''starterim'' var pievienot nedaudz izšķīdinātu siltā cukurūdenī parasto maizes raugu.
Apm pēc mēneša iztecināts caur ''katedrāles trubām'' tas iegūs neaizmirstamu samtainu bumbieru piesātinātu garšu.

Ja saki ka bumbieri saldi, tad cukuru vispār nevajag. Rauga sēnītes dabā ir visapkārt gaisā un bumbieru šķīdums siltumā norūgs šā vai tā, galvenais lai pietiekami silts būtu. Lai pasteidzinātu to procesu tad pietiks ar krūzītē uz 3 karotēm cukura uzlej siltu ūdeni, izmaisi un izšķīdini tajā apm pusi rauga paciņas un to gaišbrūno ''zupiņu'' paturi apm stundu siltumā un paseko līdz lai nepāriet pāri malām. Kad tas sāk labi rūgt tad gāz iekšā pie bumbieriem un samaisi.

Pilādžu degvins.

Kandža no uzrūguša ievārījuma.

  • 6l ievārījuma izsķīdināt 30 l siltā ūdenī, pievienot 200 g rauga un 3 kg cukura.
     Turēt tumšā vietā 3 - 5 dienas, pēc tam destilēt. Rezultāts - 9 l. Ja nepievieno cukuru, rezultāts - 6 l.

Degvins po tomātu pastas.

  • Izšķīdināt 1 l tomātu pastas 30 l ūdenī, pievienot 500 ml dzīvā alus un 10 kg cukura. Noturēt siltā vietā, līdz beidz rūgt, pēc tam destilēt.  Rezultāts 7 - 8 l.

Ķirbju degvins.

Degvins no ātri raudzējamas brāgas.

  • 5 kg cukura, 500 g rauga, 1 l piena, 1 kg zirņi, pārliet ar 15 l silta ūdens, noturēt 1 diennakti, pēc tam gatavs destilēsanai. Rezultāts ap 5 l.


  • 5 kg cukura, 500 g rauga, 3 glāzes piena, sasmalcināt 4 klaipus rudzu maizes, sasmalcināt 25 vidēja izmēra kartupeļus, pārliet visu ar 25 l silta ūdens un samaisīt. Diennakti noturēt un gatavs destilēšanai.





Kā jau visas nozarēs arī kandžas dzīšanā progress nestāv uz vietas. Ir izgudroti jauna tipa, nelieli destilatori, kas bez pūlēm tiek galā ar to pašu uzdevumu, ko veica smagnējās ierīces, kādus esam ieraduši redzēt kandžas aparātus.

Tiem nav tik rūpīgi jakontolē brāgas uzsilšanas temperatūra, tie ir vienkārši un viegli lietojami praksē.

Destilatora darbības princips vienkāršs, kā viss ģeniālais - vieglāk gaistošo vielu tvaiki ceļas augšup, dzesētājā tiek atdzesēti.Smagakā frakcija notek atpakaļ sildtraukā (kubā), vieglākā kondensejas, notek pa dzesētaja sieniņu un tiek izvadīta ārpus dzesetāja.Notiek sava veida dabīga atlase, līdz ar to fūzeļi paliek sildraukā un netiek kondensēti.Tāpēc nav vajadzīgas sarežģītas cauruļu konstrukcijas, nosēdtrauku shēmas un milzu dzesetāji.



Kategorija: Mani raksti | Pievienoja: digital (28.11.2013)
Skatījumu skaits: 8805 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0

Līdzīgi materiāli





Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]

Vietnes draugi


Все для веб мастера
Soft-new, Фильмы, Soft, Games, Музыка Web-мастер !!
Всё для вебмастера


ТОП рейтинг лучших сайтов
MEGA-ToP-ТОП раскрутка раскрутка сайтов.
Google-Add.com - Открытый Каталог Сайтов


Graffiti Decorations® Studio ™ Site Promoter
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Privāta mājas lapa © 2013-2024
Sveicināti, viesi!
Ja Jūs redziet šo ziņojumu, tātad Jūs neesiet veicis reģistrāciju. Reģistrējaties vai autorizējaties.
@ ort administrācija
\Ieteikt